Kontakt

Försäljning

Dra muspekaren över ditt område på kartan för att se vilken säljare du ska kontakta.

Profilsystem Sverige Västsverige Blekinge Stockholm Skåne

Bill Svensson
Försäljning
Tel 042-38 02 38
Mobil 0709-21 27 38
bill.svensson@aluflex.se

Thommy Bergström
Försäljning
Tel 042-38 02 40
Mobil 0709-21 27 40
thommy.bergstrom@aluflex.se

David Hirvonen
Försäljning
Tel 042-38 02 32
Mobil 0709-21 27 36
david.hirvonen@aluflex.se

  Sven Axelsson
  Teknisksupport
  Tel 042-38 02 59
  sven.axelsson@aluflex.se

Johan Eriksson
Teknisksupport
Tel 042-38 02 54
johan.eriksson@aluflex.se

Victor Winqvist
Teknisksupport
Tel 042-38 02 36
victor.winqvist@aluflex.se

Försäljning, Key Account Sverige

Thomas Andersson
Försäljning Linjärt, Key Account Sverige
Tel 042-38 02 53
Mobil 0709-21 73 61
thomas.andersson@aluflex.se

 Pål Hallengård
 Teknisksupport Linjärt
 Tel 042-38 02 52
 pal.hallengard@aluflex.se

Erik Thorén
Försäljning
Tel 042-38 02 42
Mobil 0709-21 27 42
erik.thoren@aluflex.se

Patrik Hansson
Teknisksupport
Tel 042-38 02 34
patrik.hansson@aluflex.se

 

 Gustav Blom
 Teknisksupport
 Tel 042-38 02 55
 gustav.blom@aluflex.se

 
 

Innesälj

Fredrik Andersson 
Innesälj och order
Beställ gärna här på orders@aluflex.se
Tel 042-38 02 46
Fax 042-38 02 31
fredrik.andersson@aluflex.se

 

Organisation

Fredrik Jönsson
VD
Tel 042-38 02 57
Mobil 0709-21 27 39
fredrik.jonsson@aluflex.se

Johan Lundgren
Ekonomichef
Tel 042-38 02 37
Mobil 0702-976769
johan.lundgren@aluflex.se

Linda Malmberg
Ekonomi
Tel 042-38 02 43
linda.malmberg@aluflex.se

Anette Ingvert
Ekonomi
Tel 042-38 02 39
anette.ingvert@aluflex.se