Kontakt

Försäljning

Meld deg på vårt nyhetsbrev her. 

Dra muspekaren över ditt område på kartan för att se vilken säljare du ska kontakta.

profilsystem erikthoren thommybergstrom davidhirvonen davidhirvonen billsvensson

Bill Svensson
Försäljning
Tel 042-38 02 38
Mobil 0709-21 27 38
bill.svensson@aluflex.se

Thommy Bergström
Försäljning
Tel 042-38 02 40
Mobil 0709-21 27 40
thommy.bergstrom@aluflex.se

David Hirvonen
Försäljning
Tel 042-38 02 32
Mobil 0709-21 27 36
david.hirvonen@aluflex.se

Erik Thorén
Försäljning
Tel 042-38 02 42
Mobil 0709-21 27 42
erik.thoren@aluflex.se

  Sven Axelsson
  Teknisksupport
  Tel 042-38 02 59
  sven.axelsson@aluflex.se

Johan Eriksson
Teknisksupport
Tel 042-38 02 54
johan.eriksson@aluflex.se

Victor Winqvist
Teknisksupport
Tel 042-38 02 36
victor.winqvist@aluflex.se

Patrik Hansson
Teknisksupport
Tel 042-38 02 34
patrik.hansson@aluflex.se

Försäljning, Linjärt Sverige

Thomas Andersson
Produktsäljare Linjärt Sverige
Tel 042-38 02 53
Mobil 0709-21 73 61
thomas.andersson@aluflex.se

 Pål Hallengård
 Teknisksupport Linjärt
 Tel 042-38 02 52
 pal.hallengard@aluflex.se

 Gustav Blom
 Teknisksupport
 Tel 042-38 02 55
 gustav.blom@aluflex.se

 
 
 

Inköp

  Greger Hedenfelt
  Inköpare/QA
  Tel 042-38 02 41
  greger.hedenfelt@aluflex.se

 

Innesälj

Fredrik Andersson 
Innesälj och order
Beställ gärna här på orders@aluflex.se
Tel 042-38 02 46
Fax 042-38 02 31
fredrik.andersson@aluflex.se

 

Organisation

Fredrik Jönsson
VD
Tel 042-38 02 57
Mobil 0709-21 27 39
fredrik.jonsson@aluflex.se

Johan Lundgren
Ekonomichef
Tel 042-38 02 37
Mobil 0702-976769
johan.lundgren@aluflex.se

Linda Malmberg
Ekonomi
Tel 042-38 02 43
linda.malmberg@aluflex.se

Anette Ingvert
Ekonomi
Tel 042-38 02 39
anette.ingvert@aluflex.se