Kontakt

Försäljning

Dra muspekaren över ditt område på kartan för att se vilken säljare du ska kontakta.

profilsystem erikthoren thommybergstrom petersvensk petersvensk gustavblom

Gustav Blom
Försäljning
Tel 042-38 02 38
Mobil 0709-21 27 38
gustav.blom@aluflex.se

Thommy Bergström
Försäljning
Tel 042-38 02 40
Mobil 0709-21 27 40
thommy.bergstrom@aluflex.se

Peter Svensk
Försäljning
Tel 042-38 02 32
Mobil 0709-21 27 36
peter.svensk@aluflex.se

Erik Thorén
Försäljning
Tel 042-38 02 42
Mobil 0709-21 27 42
erik.thoren@aluflex.se

 Joakim Strandberg
 Teknisksupport
 Tel 0703- 21 27 35
 joakim.strandberg@aluflex.se

Johan Eriksson
Teknisksupport
Tel 0703-21 27 09
johan.eriksson@aluflex.se

 Espen Roth
 Teknisksupport
 Tel 0703- 21 27 46
 espen.roth@aluflex.se

 Patrik Hansson
 Teknisksupport
 Tel 0703- 21 27 38
 patrik.hansson@aluflex.se

Försäljning, Linjärt Sverige

Thomas Andersson
Produktsäljare Linjärt Sverige
Tel 042-38 02 53
Mobil 0709-21 73 61
thomas.andersson@aluflex.se

 Pål Hallengård
 Teknisksupport Linjärt
 Tel 0703-21 27 48
 pal.hallengard@aluflex.se

 

Projekttekniker

  Sven Axelsson
  Teknisksupport
  Tel 0703-21 27 08
  sven.axelsson@aluflex.se

 David Hansson
 Teknisksupport
 Tel 0704-21 27 44
 david.hansson@aluflex.se

 

Inköp

 Greger Hedenfelt
  Inköpare/QA
  Tel 0709-21 46 48
  greger.hedenfelt@aluflex.se

 

Innesälj

Fredrik Andersson 
Innesälj och order
Beställ gärna här på orders@aluflex.se
Tel 0709-21 27 89
fredrik.andersson@aluflex.se

 

Organisation

Fredrik Jönsson
VD
Tel 042-38 02 57
Mobil 0709-21 27 39
fredrik.jonsson (at) aluflex.se

Johan Lundgren
Ekonomichef
Tel 042-38 02 37
Mobil 0702-97 67 69
johan.lundgren@aluflex.se

Linda Malmberg
Ekonomi
Tel 0709-21 27 92
linda.malmberg@aluflex.se

Anette Ingvert
Ekonomi
Tel 0709-21 27 91
anette.ingvert@aluflex.se